...ehk liikuv graafika

Animatsioonid on suurepärane moodus reklaamida oma ettevõtet, tooteid või teenuseid. Ka sotsmeedias, eriti just Facebookis on järjest enam populaarsust koguma hakanud liikuva graafika ehk videoklipi näol loodud reklaam. Animatsiooni eeliseks on rohkem näidata, lisada heli ning visuaalselt selgitada. Valmis tootena pakume kliendile FHD kvaliteedis videoklippi, mis on jagatav kõikjal sotsmeedias ja ka linnapildis olevatel LED ekraanidel.  ning miks mitte ka TVs.

Animatsioon
Reklaamvideod

Videomontaaž ja Reklaamvideod

Reklaamvideo sobib suurepäraselt oma toodete, teenuste või ürituse reklaamimiseks.

Sul on olemas videoklipp, kuid soovid selle reklaamina esitamiseks lasta ümber monteerida, lisada teksti, heli, erinevaid graafilisi detaile, lõigata välja mitte soovitavad kohad, lisada efekte ja palju muud?

Jah, see kõik on võimalik. Võta ühendust ja mõtleme koos midagi üliägedat välja! 

Videoturundus

Ei ole kahtlustki, et turundusvideod on hetkel sotsiaalmeedias väga laialt levinud viis reklaamimaks oma tooteid või teenuseid. Olgu selleks siis lühike vidoklipp, kus näidatakse vilksamisi toodet ja selle soodsat hinda või hoopus pikem videolugu, mis peatub pikemalt kogu ettevütte väärtustel ja toob esile firma vahvaid ettevõtmisi ja saavutusi. Kindlamast kindlam on see, et videoturundus on meeletu hoo sisse saanud ja jätkab seda veel üsna pikki aastaid.

Sul on mõned ägedad ideed, kuidas oma tooteid või teenuseid sotsiaalmeedias potensiaalse kliendini viia, kuid need ei ole ühel või teisel pühjusel teostunud? Vüta ühendust ja mõtleme midagi üli ägedat välja.

Reklaamvideo
Animeerimine

Logo animeerimine

Logo animatsioon ehk liikuv logo on sisuliselt videoklipp, kus on logo pandud liikuma. Sageli kasutatakse ka iseloomulikke efekte.
Milleks mulle liikuv logo? Näiteks, kui sul on olemas oma toodet või teenust esitlev videoklipp, mida tahaksid jagada sotsiaalmeedia seinal, saad sinna lisada oma logo koos ettevõtte andmetega. See on samal ajal ka hea outro ehk välja juhatus videoklipist. Samuti on animeeritud logo kasutatav ka intros ehk videoklipi sissejuhatuses.
Logo animatsiooni klipi koostame nii, et see oleks sujuvalt kasutatav igas uues videoklipis. Lisame sellele vajadusel rohetausta ehk green screeni. Tänu sellele on animeeritud logo videoklipp sujuvalt kasutatav igas uues videoklipis ning selle ilmumine sulandub olemasoleva klipiga. Soovikorral saame abistada ka videomontaažiga, lisades animeeritud logo sinu olemasolevale klipile.

Tehtud tööd

Siin on mõned viimati tehtud tööd animatsioonidest ja videoreklaamidest