MIS ON LOGO?

Logo on graafiline element, mis üheselt üritab aidata mingi ettevõtte, toote, teenuse, asutuse, organisatsiooni või ürituse n-ö äratundmist, et avalikkuse ees eristada logo omanikku teistest. Logo ehk kaubamärk vajab oma lugu. See peab jutustama kliendile loo, peegeldama ettevõtte tegevusi, hoiakuid ja eesmärke.
Logo peab pilku püüdma ja vaatajat kõnetama. Logo peab olema meeldiv vaadata eeskätt mitte logo disainerile ning selle tellijale, vaid hoopis kliendile. On kindlaks tehtud, et kui inimene leiab endale mõne lemmik toote, hakkab ta seda alateadvuses teist kauplust külastades otsima just visuaalsete elementide kaudu, olgu selleks siis tuttavaks saanud värvitoonid või pakendil olev iseloomulik ning teistest eristuv kujundus.

LOGO KONTSEPTSIOON

Logo kontseptsiooni loomist alustame ettevõtte profiili loomisega. Selleks saadame logo tellijale küsimustiku, mille abil saame luua esialgse värvi ja elementide kontseptsiooni. Küsimuste abil püüame välja selgitada logole sobilikud värvitoonid, kirjastiili ja logo juurde kuuluvad elemendid. Selleks sukeldume värvi psühholoogiasse, analüüsime teie poolt sisestatud omaduste järgi värvitoone, mis vastavad just teie toodud iseloomustustele. Lisaks leiame sobiva kirjastiili ning teie tegevusele vastava logomärgi.

LOGOMÄRK

Vastavalt valminud kontseptsioonile loome erinevaid logomärgi kavandeid, mida hakkame koos kliendiga edasi arendama, et sellest saaks “see õige”, mis ettevõtte kliente kõnetaks ning sihtrühmale hästi meelde jääks.

OLEMASOLEVA LOGO MUUTMINE

Samuti tegeleme logo korrigeerimise, muutmise ja digitaliseerimisega. Väga paljudel ettevõtetel on logo kujundatud näiteks Wordis või suisa Paintis. Nende miinuseks on see, et reklaamifirmad ja trükikojad ei saa neid kasutada. Logo fail peab olema kindlas formaadis ja kindla kvaliteediga ning peab vastama teatud tehnilistele nõuetele. Ka siin juures saame abiks olla. Saame olemasoleva logo muuta kõikidele reklaamifirmadele ja trükikodadele kasutamiskõlblikuks, olgu see siis algselt Wordidokumendina, Paintis joonistatud või miks mitte ka alles paberil olev lõpetamata kavand.

VALMIS LOGO

Valminud logo faili edastame nii vektor-, kui ka rastergraafikas, mis on koheselt kasutatav kõikjal. Kaasa arvatud reklaamifirmad ja trükikojad. Samuti loome sobilikud failid nii kodulehel kui ka sotsiaalmeedia profiilipiltidena koheselt kasutatavaks. Koos logo kontseptsiooni ja logo failiga koostame ka logopassi, mis hõlbustab tulevikus logo kasutamist uutes reklaamides ja kujundustes.

Tehtud tööd