„Meeldib“ ja „Jaga“ ning nii lihtne see ongi! Võida tasuta kodulehe või e-poe tegemine.

Ei mingeid trikke. Saad pesuehtsa kodulehe wordpress tarkvaraga või e-poe woocommerce platvormil. Selleks pead meeldivaks märkima lehe facebook.com/JGRDisain/ ning jagama oma facebook lehel meie kampaania postitust.

Tingimused kampaania võitjale

Kodulehe või e-poe tegemiseks peab olema kampaania võitja poolt registreeritud domeen ning veebiserveri majutus

Mide me teeme

Kodulehe või e-poe tegemine sisaldab menüüde ülesehitust, kogu kliendipoolse materjali ja info töötlust ning kodulehele kandmist, kodulehe disaini, kõiki vajalikke lisamooduleid, SEO algseadistamist. Lisaks privaatsuspoliitika koostamist. SSL sertifikaatide paigaldamist, kontaktivormi ja rämpskirja filtri seadistamist ja paigaldamist. Kasutatavatel fotodel ja pildimaterjalidel ei tohi olla litsentsipiiranguid, võivad olla pärit tasuta kasutamiseks mõeldud andmebaasidest. E-poe puhul paigaldame kuni 50 toodet, ehitame üles tootekategooriate puu, koostame ostutingimused, seadistame transpordi- ning maksemoodulid.

Kellele me teeme

Antud kampaania korras teeme hästitoimiva kodulehe või e-poe pigem alustavale või väiksemale ettevõttele. Kampaania sobib ka juhul, kui sinu koduleht on vananenud ning kaasajale jalgu jäänud. Teeme korraliku värskenduskuuri. Kampaaniavõitja võib oma võidu loovutada üks kõik kellele ning ei pea olema loodava kodulehega, domeeniga või ettevõttega seotud. Loodav koduleht või e-pood ei tohi olla seadustega vastuolus.

Mida ja kellele me ei tee

Antud kampaania korras ei tee me kodulehte ega e-poodi nö. alltöövõtuna. Samuti ei sisaldu selles kampaanias ükski tasuline lisateenus, nt tõlkimine, tasulised moodulid ja -vidinad jne. Nii samuti ei hakka me antud kampaania korras ehitama kümnete tuhandete toodetega e-poodi või suurt infoportaali.

Loosimine toimub

Võitja selgub loosimise teel 30 oktoobril 2019. Kodulehe tegemisega saame ka koheselt peale võitja väljakuulutamist alustada. Orienteeruv töö teostamine kestab kuni 2 nädalat, otseloomulikult, kui võitja on koostööaldis ning varustab meid kogu oma soovidega ja olemasolevate materjalidega.

Soovime edu ja head loosiõnne!

JGR Disain